DigiBeauty
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τρέσες μαλλιών, Extensions, Μακιγιάζ, Ομορφιά


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΤΡΕΣΣΑ

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΤΡΕΣΣΑ Empty ΤΡΕΣΣΑ Πεμ Μάης 20, 2010 3:01 pm

DIMI



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΟ DIGY BEAUTY ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΘΕΤΙΚΕΣ ΤΡΕΣΣΕΣ..ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟΧΡΩΣΗ ΤΡΕΣΣΑ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ Η ΟΧΙ!! ΕΧΩ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΝΤΑ ΜΠΡΟΣ ΜΕΣΑΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΩΜΟΥΣ..ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΙΑ 3 ΣΕΙΡΗ ΤΡΕΣΣΑ ΜΕ 28 ΕΚΑΤ ΠΛΑΤΟΣ ΘΑ ΝΑΙ ΟΚ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΟΛΛΕΣ ΤΡΕΣΣΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΨΗ..ΤΕΛΟΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΕΣ ΤΡΕΣΣΕΣ.. ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ.. Sad ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ..

2ΤΡΕΣΣΑ Empty Απ: ΤΡΕΣΣΑ Παρ Μάης 21, 2010 12:29 pm

digibeauty

digibeauty
Admin

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας !
Συνθετικές τρέσσες δεν διαθέτουμε ,αλλά διαθέτουμε κλάμερ με συνθετική τρίχα σε διάφορα μήκη σχέδια και χρώματα .Οι τρέσσες μας όλες είναι από φυσική τρίχα .Αν πάρετε τρέσσα στο χρώμα των μαλλιών σας ,δεν χρειάζεται να βάψετε ούτε την τρέσσα ούτε τα μαλλιά σας .Αν τα μαλλιά σας έχουν κανονική πυκνότητα ,καλύτερο αποτέλεσμα θα ήταν μια τρίσειρη 28 cm . Αν τα μαλλιά σας είναι λίγα και ίσια καλύτερα το σετ 6/1 δηλ. πολλές τρέσσες ,έτσι ώστε να υπάρχει ίση κατανομή μαλλιών σε όλο το κεφάλι ,για να μη φαίνετε η διαφορά πυκνότητας .Το μήκος σε όλες τις τρέσσες αυτή τη στιγμή είναι 52-54cm .Στην επόμενη παραλαβή ,στις 15/6 θα υπάρχουν μέχρι 70cm.
Φιλικά,
DigiBeauty Team

http://www.digibeauty.gr

3ΤΡΕΣΣΑ Empty Απ: ΤΡΕΣΣΑ Παρ Μάης 21, 2010 3:38 pm

DIMI



ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

4ΤΡΕΣΣΑ Empty Απ: ΤΡΕΣΣΑ Τετ Ιουν 23, 2010 1:33 am

γιουλα1



θέλω να βάλω τρέσεσ στα μαλιά μ αλλα δεν ξέρω ποσεσ πρεπει.εχω λίγα μαλλιά μεχρι τον ωμο με ανταυγιες και θέλω πυκνοτητα και λιγο μακροσ αλλά να φαίνονται φυσικά.δυο τρεσεσ με διπλη σειρα και δυο μονα κλιπσακια για το πλαι ειναι καλά?ποσο θα μου κοστησει περίπου?

5ΤΡΕΣΣΑ Empty Απ: ΤΡΕΣΣΑ Τετ Ιουν 23, 2010 10:32 am

digibeauty

digibeauty
Admin

γιουλα1 έγραψε:θέλω να βάλω τρέσεσ στα μαλιά μ αλλα δεν ξέρω ποσεσ πρεπει.εχω λίγα μαλλιά μεχρι τον ωμο με ανταυγιες και θέλω πυκνοτητα και λιγο μακροσ αλλά να φαίνονται φυσικά.δυο τρεσεσ με διπλη σειρα και δυο μονα κλιπσακια για το πλαι ειναι καλά?ποσο θα μου κοστησει περίπου?
Δύο τρέσες με 2 σειρές μαλλί στα 15 cm πλάτος η κάθε μία στοιχίζουν 55 Χ 2 = 110 ευρώ και δύο πλαϊνά στα 3 cm πλάτος το κάθε ένα στοιχίζουν 6 Χ 2 = 12 ευρώ, άρα συνολικά 122 ευρώ.
Για τέλειο αποτέλεσμα σε περιπτώσεις με λίγα μαλλιά προτείνουμε το Σετ 6/1 που περιέχει 6 τεμάχια τρέσας με 1 σειρά μαλλί το καθένα. Το αποτέλεσμα φαίνεται πολύ φυσικό γιατί η πυκνότητα της 1 σειράς ταιριάζει στη φυσική σας πυκνότητα και τα 6 τεμάχια καταφέρνουν να καλύψουν όλο το κεφάλι. Δείτε το video εφαρμογής

http://www.digibeauty.gr

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης