DigiBeauty
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τρέσες μαλλιών, Extensions, Μακιγιάζ, Ομορφιά


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Παραγγελία μόνη μου ή απο το κομμωτήριο???

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

geta



[b]Καλησπέρα σε όλες σας!!!![i]Είμαι καινούργια στην παρέα σας και θα ήθελα επειγόντως βοήθεια!!!Απο παντα είχα λίγα μαλλιά...δηλαδη η τριχα μου ειναι πολυ λεπτή και ετσι φαινονται λιγα!Τωρα τα εχω καρε και σκεφτηκα να βάλω τρεσα..θα τα καταφερω?Δεν το λεω μόνο για το μηκος αλλα και για το οτι δεν ειναι πολυ πυκνα τα μαλλαιά μου!!Επισης θα μπορέσω να κανω εγω μονη μου καποια παραγγελίαή θαπρεπει να απευθυνθώ σε κομμωτήριο? queen

konstantina1990



Καλοσώρισες στο forum!
Κανένα πρόβλημα που δεν έχεις μεγάλη πυκνότητα. Απλά και η τρέσα που θα πάρεις θα πρέπει να έχει την ίδια πυκνότητα (π.χ. 2 σειρές μαλλί και όχι παραπάνω γιατί μπορεί να φαίνεται πιο πυκνή η τρέσα από τα μαλλιά σου!)
Για παραγγελία δες πρώτα μόνη σου τιμές στο digibeauty(www.digibeauty.gr) και μετά ρώτα και σε κομμωτήριο για να δεις τι σε συμφέρει.

kelly



Welcome!
Τέλειο αποτέλεσμα για να μακρύνεις το μαλλί σου από καρέ θα έχεις με το σετ 8 τεμαχίων. Συμφωνώ κατά τα λοιπά με την Konstantina1990.
Παραγγελία μόνη μου ή απο το κομμωτήριο??? Forumset8

pepa



Εγώ που επίσης είχα καρέ μαλλί πήρα μια τρέσα πλάτους 28cm που με καλύπτει από κρόταφο σε κρόταφο με τρεις σειρές μαλλί και μετά κουρεύτηκα φορώντας την τρέσα.
Εσύ που έχεις μικρή πυκνότητα μπορείς να πάρεις την ίδια τρέσα αλλά με δύο (και όχι τρεις) σειρές μαλλί.
Τώρα για το από που θα παραγγείλεις τι να σου πω. Εγώ παρήγγειλα από www.digibeauty.gr γιατί η τιμή ήταν πολύ καλύτερη (και η ποιότητα)

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» Παραγγελία από Αθήνα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης