DigiBeauty
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τρέσες μαλλιών, Extensions, Μακιγιάζ, Ομορφιά


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Παραγγελία από Αθήνα

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Παραγγελία από Αθήνα Empty Παραγγελία από Αθήνα Πεμ Απρ 08, 2010 6:57 pm

Menia



Είμαι από την Αθήνα και ενώ είχα δει το site σας (www.digibeauty.gr) και μου είχαν αρέσει οι τρέσες και οι τιμές τους δεν αποφάσιζα να παραγγείλω γιατί δεν είμαι συνηθισμένη να κάνω αγορές μέσω INTERNET γιατί δεν μπορώ να δω την ποιότητα.
Κατά σύμπτωση, μία φίλη μου πήρε τρέσα και όταν είδα την ποιότητα ξετρελάθηκα. Τη ρώτησα από πού την αγόρασε και μου είπε από εσάς !
Τελικά πήρα κι εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη.
Ευχαριστώ πολύ!

2Παραγγελία από Αθήνα Empty Απ: Παραγγελία από Αθήνα Τρι Απρ 13, 2010 6:38 pm

Roula



Κι εγώ είμαι από την Αθήνα και όταν είδα το site σας πίστεψα ότι δεν θα είναι καλή η ποιότητα γιατί οι τιμές σας ήταν πολύ χαμηλές.
Τελικά αποφάσισα να ρισκάρω ένα μικρό ποσό και πήρα μια μικρή τρέσα των 55 ευρώ για να δω την ποιότητα.
Την έβαψα, χρησιμοποίησα μασιά κλπ και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη από την ποιότητα.
Έχω πάρει ήδη μια 28cm τρίσειρη και σκέφτομαι να αγοράσω και την αλογοουρά.
Να περιμένετε όλες τις φίλες μου να παραγγείλουν!

3Παραγγελία από Αθήνα Empty Απ: Παραγγελία από Αθήνα Πεμ Απρ 15, 2010 6:55 pm

Katia



Εγώ θέλω να πω ότι έχω αγοράζω συχνά από INTERNET και αυτό που μου άρεσε πολύ σε εσάς είναι ότι μου αφιερώσατε πολύ χρόνο για να βρούμε αυτό που θα ήταν καλλύτερο για μένα.
Είναι πολύ έξυπνο κι αυτό που έχετε κάνει μέσω skype (συνομιλία μέσω video) γιατί έτσι είδατε πως ακριβώς είναι τα μαλλιά μου (κάτι που δεν μπορούσα να σας περιγράψω από το τηλέφωνο).

4Παραγγελία από Αθήνα Empty Απ: Παραγγελία από Αθήνα Σαβ Ιουλ 03, 2010 2:28 pm

candy



Εγώ αγόρασα τρέσες απο εσας το σετ των 6 κ εχω ξετρελαθει η ποιοτητα είναι απιστευτη κ μ ρθε κουτί το χρώμα! Ακριβώς το ίδιο...Οι φίλες μου έχουν ξετρελαθεί και θέλουν κ αυτές. Μόνο μια ερώτηση θέλω ν κάνω πόσο συχνά πλένουμε τις τρέσες??? Επίσης του ρίχνουμε λακ η τα καταστρέφει??? Ευχαριστώ πολύ!!!! Very Happy

5Παραγγελία από Αθήνα Empty Απ: Παραγγελία από Αθήνα Σαβ Ιουλ 03, 2010 9:06 pm

digibeauty

digibeauty
Admin

candy έγραψε:Εγώ αγόρασα τρέσες απο εσας το σετ των 6 κ εχω ξετρελαθει η ποιοτητα είναι απιστευτη κ μ ρθε κουτί το χρώμα! Ακριβώς το ίδιο...Οι φίλες μου έχουν ξετρελαθεί και θέλουν κ αυτές. Μόνο μια ερώτηση θέλω ν κάνω πόσο συχνά πλένουμε τις τρέσες??? Επίσης του ρίχνουμε λακ η τα καταστρέφει??? Ευχαριστώ πολύ!!!! Very Happy
Ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια και χαιρόμαστε που είστε ευχαριστημένη Very Happy .
Μπορείτε να πλένετε την τρέσσα όσο συχνά θέλετε ακολουθώντας πάντα τις οδηγίες περιποίησης που μπορείτε να βρείτε στο ακόλουθο link http://sites.google.com/site/digibeautygr/hair-extensions/symboules-tresas#TOC-3
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιείτε κανονικά λακ, αφρό, σιλικόνη και γενικά προϊόντα styling.
Αν έχετε σπαστή τρέσσα στεγνώστε τη με φυσούνα και ξανατονώστε τις μπούκλες με μασιά.
Μη διστάσετε να μας ρωτήσετε ότι χρειαστείτε
Ευχαριστούμε
DigiBeauty Team

http://www.digibeauty.gr

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης